default_mobilelogo

Zapraszamy do niedawno powstałych drewnianych domków letniskowych, które pachną świeżym drewnem i posiadają niepowtarzalny klimat. Urokliwa lokalizacja pozwoli odpocząć rodzinom z dziećmi oraz wszystkim spragnionym ciszy i kontaktu z przyrodą.

 

 

Pojedynczy domek posiada 2 pokoje sypialne, aneks kuchenny, salon oraz łazienkę. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone. Ważnym elementem jest bezpłatny dostęp do Internetu, naziemnej telewizji cyfrowej i opcjonalnego ogrzewania elektrycznego. Ekskluzywny standard naszej oferty dopełnia domowy klimat, który zapewniają takie szczegóły wyposażenia jak naczynia, sztućce, garnki i czajnik bezprzewodowy.  Dodatkowym atutem jest wyodrębnione miejsce do grillowania oraz parking.

 

 

 

 

 

 

 

SŁOWEM - DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

 

Domki położone są w przepięknej miejscowości Łupawa, w sąsiedztwie rzeki o tej samej nazwie. Nieopodal znajdują się duże kompleksy leśne. W miejscowości istnieją również: sklepy, poczta, barokowy kościół, elektrownia wodna ze starym młynem, kompleks boisk sportowych oraz leśne ścieżki rowerowe i trasy do Nordic Walking.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej.